O nas

Sklep www.seaoftea, specjalizuje się w sprzedaży wysokogatunkowych herbat z całego świata oraz wszelkich akcesoriów do jej parzenia. Nasz Sklep poświęcony jest wszystkiemu, co wiąże się z herbatą.

Sea of tea is specialized in high-quality teas from all around the world and accessories for its brewing. Our primarily focus is directed to lovers and enthusiasts of tea, but also to those who are just beginning their adventure with tea.

Skierowany jest przede wszystkim do miłośników i pasjonatów herbaty, ale również do tych, którzy swą przygodę z herbatą dopiero zaczynają. Naszym głównym celem jest przede wszystkim zachęcenie do odkrywania herbaty – do wejścia w ten fascynujący świat smaków i aromatów.

The main goal is to encourage you to discover tea and enter this fascinating world of flavors and aromas.

Mamy też sklep stacjonarny „Sea of Tea Sklep z herbatą”. Jesteśmy pierwsi w Polce, którzy utworzyli samoobsługowy sklep z herbatami, który znajduje się na ul. Puławskiej 27, Warszawa 02-508. Sklep ma nowoczesny skandynawski styl, co pozwala kupującym niezależnie od sprzedawcy poczuć aromat i wybrać ulubioną herbatę.

We also have a shop „Sea of Tea Shop with herbatą „. Sea of Tea shop the first in Poland who opened a self-service tea shop, which is located on ul. Puławska 27, Warsaw 02-508. The store has a modern Scandinavian style, which allows buyers to feel the aroma and choose your favorite tea within a assortment of more than 120 different types of tea.

Obejrzyj film, zobacz, jak wygląda nasz sklep.